Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Wybory 2024

Wiceminister na zaproszenie Janusza Wapienika

Janusz Wapienik znany cieszyński przedsiębiorca, kandydujący na Radnego Powiatowego z Cieszyna zaprosił na rozmowy o potrzebach regionu wiceministra infrastruktury Przemysława Koperskiego.

- Zaprosiłem Wiceministra infrastruktury Przemysława Koperskiego by rozmawiać o rozwiązaniu najważniejszych potrzeb powiatu - mówi Janusz Wapienik. Analizowaliśmy kondycję dróg i możliwości jej poprawy, ale także debatowaliśmy o komunikacji publicznej, infrastrukturze kolejowej i innych kwestiach związanych z potrzebami miejscowej społeczności. Janusz Wapienik i minister Koperski zaplanowali kolejne robocze spotkania w najbliższym czasie. Pan wiceminister ma wyjątkową zdolność słuchania innych i odpowiadania na potrzeby - działaniem. Cieszyn jest mu szczególnie bliski a za swoją misję uważam jak najpełniejsze zaangażowanie go w nasze sprawy - mówi Janusz Wapienik, kandydat na radnego powiatowego.


Wiceminister infrastruktury Przemysław Koperski wziął także udział w parlamentarno-samorządowym spotkaniu organizowanym przez Śląski Związek Gmin i Powiatów, poświęconemu aktualnej sytuacji samorządów lokalnych, w szczególności obszarów dotyczących ustroju, oświaty, systemu ochrony zdrowia, energetyki czy też systemu gospodarowania odpadami.


W trakcie spotkania omówione zostały prace na linii rząd- parlament – samorząd, propozycje zmian legislacyjnych rozważanych przez Ministerstwo Infrastruktury czy przywrócenie oczekiwanego od 8 lat partnerskiego dialogu w Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu.Janusz Wapienik - Kandydat na radnego powiatowego z ramienia KWW Porozumienie dla Samorządów.

Powiat na zdrowych zasadach.


 Jedyny kandydat z Cieszyna z poparciem  Platformy Obywatelskiej, której jest członkiem od początku istnienia partii w Cieszynie i Lewicy.

artykuł sponsorowany
materiał sfinansowany ze środków KWW Porozumienie dla Samorządów 
źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: