reklama
wyświetleń: 193komentarzy: 0

NIEOFICJALNIE: CIESZYN MA PANIĄ BURMISTRZ

04-11-2018 22:45

Znamy nieoficjalne wyniki wyborów w Cieszynie. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy Cieszyna postawili na zmianę, a wybory wygrywa Gabriela Staszkiewicz.

Pierwsze sondażowe wyniki wyborów wskazują na to, że Cieszyn wybrał kobietę burmistrza. Jak wynika z nieoficjalnych informacji Gabriela Staszkiewicz zdobyła większość głosów i zaufanie mieszkańców Cieszyna, pokonując Ryszarda Macurę, dotychczasowego burmistrza.

W wyborach samorządowych wystartowało pięciu kandydatów. Gabriela Staszkiewicz Joanna Wowrzeczka, Czesław Gluza, Krzystof Herok i obecny Ryszard Macura. Do drugiej tury przeszła Gabriela Staszkiewicz i urzędujący Burmistrz Ryszard Macura. Jak wynika z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez Portal OX.PL, w drugiej turze wygrała Gabriela Staszkiewicz. Cieszyn czekają więc zmiany. Gabriela Staszkiewicz będzie pierwsza kobietą burmistrzem.

źródło: OX.PL
dodał: ES 04-11-2018 22:45
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją