reklama
wyświetleń: 100komentarzy: 0

Debata na temat... debaty

29-10-2018 11:30

Zaczęło się niewinnie. Przemysław Korcz zaprosił do rozmowy na tematy wyborcze Artura Kluza, swojego kontrkandydata na stanowisko burmistrza w Ustroniu . Mimo faktu, że rękawicę podniósł aktualny Przewodniczący Rady Miasta, to ciąg wydarzeń mocno się skomplikował.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

Zacznijmy od początku. Przemysław Korcz na swoim profilu facebookowym napisał- uważam, że mieszkańcy Ustronia mają prawo wysłuchać, a kandydaci mają obowiązek przedstawić swoje propozycje na zarządzenie naszym miastem.
W związku z tym, zapraszam Pana Artura Kluza na dyskusję o przyszłości Ustronia.

Odpowiedź, bardzo konkretna, przyszła szybko. Artur Kluz napisał:

Wpis ten wywołał oburzenie komitetu Projekt Ustroń i jego kandydata na burmistrza Przemysława Korcza. W bardzo długim wpisie mogliśmy przeczytać:

To jednak tylko fragment, a z całością zapoznać się można tutaj.  Gdy wydawało się, że sytuacja się jeszcze bardziej zaogni, na profilu Artura Kluza pojawił się komentarz- chcę uciąć wszystkie spekulacje po kolejnej manipulacji faktami przez Przemysława Korcza - przystąpię do każdej formuły debaty dla dobra przyszłości Ustronia.

Topór wojenny udało się zakopać, a finalnie debata odbędzie się we wtorek, 30 października o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury "Prażakówka". Jak informują organizatorzy- pytania, tak jak w poprzednich debatach, będą się zawierały w czterech blokach tematycznych. Będą też pytania do kontrkandydatów i pytania z sali. 

W Cieszynie również nie obyło się bez napięć między innymi kandydatami, o czym pisaliśmy tutaj.

Rogers

 

źródło: OX.PL
dodał: ES 29-10-2018 11:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją