reklama
wyświetleń: 122komentarzy: 0

Będzie debata w Cieszynie przed drugą turą

27-10-2018 16:00

W poniedziałek (29.10) odbędzie się bardzo ciekawe wydarzenie wyborcze w mieście nad Olzą. Podobnie jak przed pierwszą turą wyborów, tak teraz ''skrzyżują rękawice'' kandydaci na stanowisko burmistrza miasta - Ryszard Macura oraz Gabriela Staszkiewicz.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

Spotkanie zapowiada się o tyle ciekawie, iż ostatnio doszło do konfliktu dwóch lokalnych polityków, o czym pisaliśmy tutaj. Poszło o zakłócenie ciszy wyborczej. Z pewnością dyskusji na ten temat nie zabraknie w poniedziałek.

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia- podczas debaty kandydaci na burmistrza otrzymają 4 pytania, których treść nie będzie im wcześniej znana. Po serii 4 pytań, kandydaci na burmistrza będą mieli okazję zadać sobie nawzajem po 3 pytania. Co ciekawe, jak wynika z komunikatu, zabraknie możliwości zadania pytania przez zgromadzoną publiczność.

Start o godzinie 17:00 w budynku Biblioteki Publicznej przy ul. Głębokiej w Cieszynie.

Spotkanie z Krzysztofem Herokiem, Joanną Wowrzeczką, Czesławem Gluzą, Gabrielą Staszkiewicz i Ryszardem Macurą, które odbyło się przed pierwszą turą, można sobie przypomnieć tutaj.

KR

źródło: ox
dodał: ES 27-10-2018 16:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją