reklama
wyświetleń: 101komentarzy: 0

Podziękowanie za kadencję 2014-2018

17-10-2018 08:30

Szanowni Państwo,

dobiega końca aktualna kadencja – zarówno Burmistrza Skoczowa, jak i Rady Miejskiej. To czas podsumowania tego, co udało nam się osiągnąć w ciągu minionych czterech lat.

Nasza gmina pięknieje i staje się nowocześniejsza. Podstawą tego, co zrealizowaliśmy, jest współdziałanie i zaangażowanie nas wszystkich – pracowników Urzędu Miejskiego i gminnych instytucji – a także owocna współpraca z kompetentną Radą Miejską.

To właśnie dobra współpraca z mądrymi i nastawionymi na kooperację ludźmi pozwala skupić się na poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań. Za tę współpracę i związane z nią sukcesy mamy dziś przyjemność podziękować.

Poniżej przedstawiamy Państwu prezentację, pokazującą to, co udało nam się wspólnie zrealizować w minionej kadencji, jak również najistotniejsze z przedsięwzięć inwestycyjnych, które już zainicjowaliśmy a których realizacja została przewidziana na lata 2018 - 2023.

Burmistrz Skoczowa Mirosław Sitko

Przewodniczący Rady Miejskiej Skoczowa Rajmund Dedio

 

 

 

 

 


   

źródło: b. d.
dodał: MK 17-10-2018 08:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją