reklama
wyświetleń: 259komentarzy: 0

Spotkania wyborcze w Ustroniu

04-10-2018 13:10

Im mniej czasu do wyborów, tym więcej wydarzeń wyborczych. Jeszcze dziś odbędą się ciekawe spotkania z kandydatami na burmistrzów i radnych.

 O 17:00 w sali przy ogródkach działkowych w Hermanicach porozmawiać będzie można z Komitetem Wyborczym Wyborców Projekt Ustroń. Uczestnikami będą:

  • Przemysław Korcz ubiegający się o stanowisko Burmistrza Miasta Ustronia. Farmaceuta związany przez wiele lat z apteką "Pod Najadą" w Ustroniu. Ponadto, obecny prezes ustrońskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, w latach 2006-2014 przewodniczył Komisji Ochrony Środowiska, Zdrowia, Rolnictwa i Leśnictwa Rady Miasta Ustronia.
  • Bożena Mynarz - kandydatka do Rady Miasta z okręgu wyborczego nr 11. Ustroniaczka, filolog i pedagog współpracująca z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Rodzinie "Można inaczej" oraz z Fundacją św. Antoniego.
  • Iwona Wisełka - kandydatka na radną z okręgu 9. Pochodząca i mieszkająca w Ustroniu promotorka wydarzeń prozdrowotnych, związana także zawodowo ze służbą zdrowia. Pracuje w Polsko-Amerykańskiej Klinice Serca w Ustroniu.
  • Dorota Walker - startująca na radną z okręgu 10. Również ustroniaczka, absolwentka stosunków międzynarodowych oraz historii na Uniwersytecie Wrocławskim, posiada także tytuł bibliotekarza dyplomowanego Biblioteki Narodowej w Londynie.

Dodać można, iż z inicjatywy Stowarzyszenia Projekt Ustroń w budżecie obywatelskim na 2019 rok zostanie wyposażnona pracownia robotyki w Szkole Podstawowej nr 1.

Kampania toczy się także w Strumieniu. Wyborcy będą mogli się spotkać po 18:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej z aktualną burmistrzynią Anną Grygierek oraz jej kandydatami na radnych:

  • Adamem Gawronem - kandydującym do Rady Miasta z okręgu nr 1, absolwentem Wydziału Edukacji i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego z filią w Cieszynie.
  • Pawłem Starczynowskim - kandydatem z okręgu nr 2, absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, członkiem Twoarzystwa Śpiewaczego "Lutnia"
  • Marią Krutyłą - radną obecnej kadencji startującą z okręgu nr 3.
  • Ireneuszem Dudą - pełni funkcję radnego i ubiega się o reelekcję z okręgu nr 4.

(Rogers)

źródło: b. d.
dodał: MK 04-10-2018 13:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją