reklama
wyświetleń: 185komentarzy: 0

Cieszyn... w Krakowie

04-10-2018 10:40

Spotkania wyborcze czy debaty zazwyczaj odbywają się w miejscach, w których na stałe mieszkają wyborcy danych ugrupowań czy kandydatów. Prowadzenie agitacji w innych miastach zazwyczaj nie jest zasadne, gdyż jej odbiorcami są osoby nie mające możliwości uczestniczenia w wyborach. Jednak czy jest tak zawsze?

grafika wydarzenia udostępniona przez organizatorów

Jak się okazuje, nie. We wtorek (9.10) o 18:30 w Krakowie odbędzie się debata wyborcza z kandydatami na urząd burmistrza Cieszyna. Będzie miała miejsce w siedzibie Klubu Jagiellońskiego przy Rynku Głównym 34. Rozmawiać będą (w kolejności alfabetycznej):

  • Krzysztof Herok z KWW Krzysztofa Heroka
  • Ryszard Macura KWW Akcja Samorządowa
  • Gabriela Staszkiewicz z KW Cieszyński Ruch Społeczny CRS
  • Joanna Wowrzeczka z KWW Siła

Jak organizatorzy debaty oceniają jej zasadność? Cieszyńska diaspora w Krakowie to setki studentów, wykwalifikowanych pracowników przeróżnych branż, dla których los małej ojczyzny nie jest wcale obcy. Debata kandydatów na burmistrza Cieszyna jest więc nie tylko walką o każdy pojedynczy głos - to sygnał polityków w ich stronę: pamiętamy o was, myślimy o was i zależy nam na was.

(Rogers)

źródło: b. d.
dodał: MK 04-10-2018 10:40
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją