reklama
wyświetleń: 176komentarzy: 0

Porozmawiaj z kandydatami na burmistrza

02-10-2018 08:17

Kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę. W tym tygodniu odbędą się spotkania i debaty z kandydatami na włodarzy Cieszyna i Ustronia.

W środę, 3 października o 17:00 w sali konferencyjnej spółdzielni "Cieszynianka" w Cieszynie, spotkać się będzie można z obecnym burmistrzem Cieszyna, Ryszardem Macurą oraz pozostałymi kandydatami na radnych miejskich oraz powiatowych z KWW Akcja Samorządowa.

W tym samym dniu o 18:00 w "Prażakówce" w Ustroniu porozmawiać będzie można z kandydatką na urząd burmistrza Ustronia Adrianą Kwapisz-Pietrzyk.

W czwartek, 4 października o 18:30 w budynku OSP Krasna odbędzie się spotkanie wyborcze z kandydatką na urząd burmistrza miasta Cieszyna Gabrielą Staszkiewicz oraz innymi startującymi do Rady Miasta z Cieszyńskiego Ruchu Społecznego.

Ciekawa dyskusja odbędzie się również w Cieszynie, ale dzień później. 5 października o 17:00 w kamienicy Konczakowskich rozmawiać będą (w porządku alfabetycznym):

  • Czesław Gluza, były starosta cieszyński i poseł na Sejm RP. Startuje z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa.
  • Krzysztof Herok, który startuje z ramienia KWW Krzysztofa Heroka - Porozumienie Samorządowe. Pracuje w ustrońskim szpitalu reumatologicznym, w obecnej kadencji jest radnym.
  • Ryszard Macura, obecny burmistrz Cieszyna. Pedagog, wcześniej pracujący w cieszyńskim Liceum Ogólnokształcącym im. Antoniego Osuchowskiego. Startuje z listy KWW Akcja Samorządowa.
  • Gabriela Staszkiewicz - obecna Przewodnicząca Rady Miasta Cieszyna, startująca z KWW Cieszyński Ruch Społeczny. Z wykształcenia chemik, pracuje w PPG Polifarb Cieszyn.
  • Joanna Wowrzeczka - prowadzi w Cieszynie Klub Krytyki Politycznej. Wykładowczyni akademicka z tytułem doktora habilitowanego.
    Startuje z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Siła.

 

(rogers)

źródło: b. d.
dodał: MK 02-10-2018 08:17
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją