reklama
wyświetleń: 278komentarzy: 0

Wybory 2018: kto na wójta w Zebrzydowicach?

01-10-2018 14:46

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Zebrzydowicach o urząd wójta będą starały się trzy osoby. Poniżej krótki opis kandydatów, uszeregowanych w kolejności alfabetycznej.

Andrzej Kondziołka – obecny wójt gminy Zebrzydowice będzie walczył o reelekcję. Jego kandydatura została zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców – Gminne Porozumienie Wyborcze. Jak wskazują przedstawiciele komitetu, zgłaszającego Andrzeja Kondziołkę, sam komitet ma charakter gminny, niezależny i apolityczny.

Eugeniusz Lose – kandydat na wójta Zebrzydowic zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Eugeniusz Lose. Zgodnie z przedwyborczymi obietnicami, w tym roku zdecydował się walczyć o stanowisko włodarza gminy. Dotychczas działał w radzie gminy, w której wielokrotnie przypominał, że inwestycje powinny być dostosowane do potrzeb mieszkańców.

Andrzej Rojek – kandydat na wójta gminy Zebrzydowice, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota i Sprawiedliwość Andrzeja Rojka. Kandydat przedstawi program m.in. podczas spotakań wyborczych z  mieszkańcami gminy na które serdecznie zaprasza.

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 14:46
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją