reklama
wyświetleń: 197komentarzy: 0

Wybory 2018: 3 kandydatów w Istebnej

01-10-2018 09:54

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Istebnej o urząd wójta będą starały się trzy osoby. Poniżej krótki opis kandydatów, uszeregowanych w kolejności alfabetycznej.

Henryk Gazurek – obecny wójt gminy Istebna będzie się starał o reelekcję. Zgłoszenia jego kandydatury dokonał Komitet Wyborczy Wyborców Wspólne Dobro. Zanim objął fotel wójta, pełnił funkcję radnego gminnego i zastępcy wójta. W swoich wypowiedziach podkreśla wieloletnie doświadczenie, które pozwala na skuteczne realizowania zadań gminy.

Rafał Legierski – kandydat na wójta gminy Istebna, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Legierskiego. Z zawodu pedagog. Zaangażowany w lokalne działania piłkarskie. Hasło jego kampanii to „uczciwie, wiarygodnie, w dobrym kierunku”. Zapowiada podejmowanie skutecznych działań w celu poprawy jakości życia w gminie.

Łucja Michałek – kandydatka na urząd wójta Istebnej, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie radna powiatowa. Zawodowo pedagog. W swoim programie zapowiada m.in. poprawę infrastruktury sportowej, poprawę bezpieczeństwa na drogach do szkoły, czy też dbałość o transport lokalny.

 

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:54
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją