reklama
wyświetleń: 338komentarzy: 1

Wybory 2018: Kandydaci na wójta Goleszowa

01-10-2018 09:49

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Dębowcu zmierzy się z sobą dwóch kandydatów. Ich sylwetki prezentujemy alfabetycznie.

Sylwia Cieślar – kandydatka na wójta Goleszowa, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Sylwia Cieślar. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącej Sejmiku Województwa Śląskiego. Jak wskazuje, największym skarbem gminy są mieszkańcy, a po zdobyciu doświadczenia w samorządzie wojewódzkim, chce służyć mieszkańcom gminy Goleszów.

Krzysztof Glajcar – kandydat na wójta gminy Goleszów, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Goleszów. Obecny wójt Goleszowa stara się o reelekcję. Ma 54 lata, od ponad 30 mieszka w Dzięgielowie. Absolwent administracji w Katowicach. Wójtem Goleszowa jest już drugą kadencję, jego program to konsekwentna kontynuacja podjętych w ostatnich latach działań.

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:49
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Wyborca 456
06-10-2018 20:39
Wyborca 456
OX przegina. Wykasował wszystkie poprzednie komentarze. Wstyd!!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją