reklama
wyświetleń: 623komentarzy: 0

Wybory 2018: Kandydaci na burmistrza Skoczowa

01-10-2018 09:44

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. O fotel burmistrza będzie walczyło trzech kandydatów. Ich sylwetki prezentujemy alfabetycznie.

Maciej Bieniek – kandydat z na Burmistrza Skoczowa ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie dla Samorządów. 59-letni mieszkaniec Ochab dotychczas działał w Radzie Miejskiej Skoczowa. Wskazuje, że udział mieszkańców w podejmowaniu decyzji, dotyczących inwestycji jest niezastąpiony. Jednym z jego pomysłów jest wprowadzenie w Skoczowie Budżetu Obywatelskiego.

Stefan Chrapek – jego kandydaturę na urząd burmistrza Skoczowa zgłosił Komitet Wyborczy Wyborców Stefana Chrapka. 46-letni mieszkaniec Międzyświecia wskazuje, że jego priorytetami będą m.in. organizacja parkingów i miejsc postojowych, a także liczne działania związane z infrastrukturą.

Mirosław Sitko – kandydat na burmistrza Skoczowa z listy KW Prawa i Sprawiedliwości. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UŚ. Obecny burmistrz Skoczowa, ubiegający się o reelekcję. 60-letni mieszkaniec Skoczowa w swojej kampanii podsumowuje dotychczasowe działania i wskazuje, że te kierunki rozwoju należy kontynuować.

 

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:44
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją