reklama
wyświetleń: 224komentarzy: 0

Wybory 2018: kandydaci na urząd wójta Chybia

01-10-2018 09:31

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Mieszkańcy Chybia będą musieli wybrać jednego z dwóch kandydatów. Ich sylwetki są prezentowane w kolejności alfabetycznej.

Maria Pisarek – kandydatka na wójta z ramienia Komitetu Wyborczego Wyborców Mała Ojczyzna Chybie, w skrócie KWW MOC. Obecna radna gminna od urodzenia mieszka w Chybiu. W swoim programie mówi o zintegrowaniu mieszkańców i zachęcaniu wszystkich do podejmowania wspólnych decyzji, dotyczących kierunków rozwoju gminu. Jak wskazuje, głównym celem KWW MOC jest działanie dla dobra mieszkańców i rozwoju gminy.

Janusz Żydek – obecny wójt Chybia będzie ubiegał się o reelekcję. Kandydat bezpartyjny, wspierany przez Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. Kandydat ma 49 lat, jest mieszkańcem gminy Chybie. Przez 26 lat pracował, jako policjant. Jak sam wskazuje, w kwestiach samorządowych bardzo ważna jest współpraca – jego hasło wyborcze to „Współpraca przynosi efekty”.

Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:31
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją