reklama
wyświetleń: 410komentarzy: 0

Wybory 2018: Kandydaci na stanowisko burmistrza w Ustroniu

01-10-2018 09:27

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W Ustroniu obecny burmistrz nie będzie ubiegał się o reelekcję. Schedę po nim będą starały się przejąć trzy osoby. Kandydatów prezentujemy alfabetycznie.

Artur Kluz – kandydat na burmistrza Ustronia, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza. Radny Miejski od dwóch kadencji, w ostatniej kadencji Przewodniczący Rady Miejskiej Ustronia. Zapowiada, że w Ustroniu jest potrzebna nowoczesna tradycja i SMART CITY, czyli stosowanie nowoczesnych rozwiązań.

Przemysław Korcz – kandydat na burmistrza Ustronia, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Projekt Ustroń. Zawodowo zajmuje stanowisko Prezesa TBS w Ustroniu. W jego programie znajduje się m.in. poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, czy też rozbudowa i remonty związane z infrastrukturą.

Adriana Kwapisz – Pietrzyk – kandydatka na burmistrza Ustronia zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Ustroń Tworzymy Razem. Wskazuje, że realizacja zdań miasta w dużej mierze zależy od skuteczności burmistrza. W swoich działaniach zamierza m.in. skupić się na bezpieczeństwie i rozwoju.

 

* Jeżeli jakiś kandydat nie został ujęty w tym zestawieniu, uprzejmie prosimy o kontakt z redakcją.

 

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:27
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją