reklama
wyświetleń: 199komentarzy: 0

Wybory 2018: kandydaci na wójta Hażlacha

01-10-2018 09:12

Do północy dnia 26 września 2018 roku, Komitety Wyborcze mogły zgłaszać kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W gminach więc już nie pojawi się żaden nowy kandydat. W Hażlachu o fotel wójta ubiegać się będzie dwóch kandydatów - zostaną zaprezentowani alfabetycznie.

Aleksander Matysiak – kandydat na fotel wójta z Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Dla Mieszkańców. Obecny sołtys Pogwizodowa. Zatrudniony w PPG Polifarb Cieszyn. Wskazuje, że Gmina powinna być jednością. W swoim programie gwarantuje dbałość o wszystkie sołectwa i wsłuchiwanie się w potrzeby mieszkańców.

Grzegorz Sikorski – obecny wójt Hażlacha ubiega się o reelekcję. Kandydat w ramach Komitetu Wyborczego Wyborców Dla Mieszkańców Gminy Hażlach. Absolwent kierunków związanych z finansami. Jego program zakłada rozwijanie Gminy, słuchając jej mieszkańców. Jego zdaniem w działaniach na szczeblu samorządowym istotne jest doświadczenie, współpraca i rozwój.

źródło: b. d.
dodał: MK 01-10-2018 09:12
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją