reklama
wyświetleń: 86komentarzy: 0

Zmiana lokalu wyborczego w Simoradzu

27-09-2018 09:00

Wybory samorządowe, które odbędą się 21 października 2018 roku to duże wyzwanie organizacyjne dla wielu gmin. Przede wszystkim istotny jest wybór lokali wyborczych, które muszą spełniać odpowiednie standardy - m.in. muszą przynajmniej w minimalny sposób być przygotowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
fot. arc.ox.pl fot. arc.ox.pl

W większości przypadków lokale, w których będzie można oddać głos 21 października 2018, pozostają niezmienne, jednak pojawiają się wyjątki. W powiecie cieszyńskim zmiana dotyczy mieszkańców Simoradza w gminie Dębowiec. Dotychczas głosowano tam na terenie OSP w Simoradzu, jednak tym razem lokal wyborczy będzie się znajdował na terenie Szkoły Podstawowej w Simoradzu.

- Wójt Gminy Dębowiec informuje, że dotychczasowy lokal wyborczy w budynku OSP został przeniesiony do Szkoły Podstawowej. W nadchodzących wyborach samorządowych w dniu 21 października 2018 r. (oraz wszystkich następnych) siedzibą Obwodowej Komisji Wyborczej będzie budynek Szkoły Podstawowej w Simoradzu – poinformowały władze Dębowca.

źródło: b. d.
dodał: MK 27-09-2018 09:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją