reklama
wyświetleń: 113komentarzy: 0

Cieszyn: uliczna konferencja KWW ''Siła''

30-08-2018 20:00

W środę (29.08.2018) na ulicy Głębokiej w Cieszynie odbyła się uliczna konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców ''Siła''. W czasie trwania wydarzenia, kandydat na burmistrza Joanna Wowrzeczka przybliżyła program komitetu, oraz mówiła, co w Cieszynie jest najbardziej potrzebne.

- Cieszyn to potencjał. Jesteśmy Siłą, która chce go wyzwolić. Chcemy żyć w zdrowiu, wolności i nie bać się o przyszłość. My, mieszkańcy Cieszyna, bierzemy sprawy w swoje ręce. Siła we współpracy. I zawsze razem – zapowiedziała Joanna Wowrzeczka w czasie trwania wydarzenia — Nie jesteśmy żadną partią, ale grupą ludzi, którzy żyją i pracują w Cieszynie i od lat angażują się bezinteresownie w poprawę funkcjonowania różnych jego obszarów.

KWW „Siła” został zarejestrowany, Joanna Wowrzeczka jest kandydatem na burmistrza, a pełna lista radnych, zgłoszonych przez Komitet ma zostać podana w najbliższym czasie. Jak wskazywała prowadząca wydarzenie, aktualnie na kandydowanie do rady miasta z ramienia KWW „Siła” zdecydowało się 17 osób, z kolejnymi trwają jeszcze rozmowy. Zgodnie z informacjami, podanymi w trakcie konferencji prasowej, głównymi punktami programu komitetu ma być m.in. zarządzenie miastem, a nie rządzenie; podejmowanie działań, mających na celu zapewnienie w Cieszynie czystego powietrza; podjęcie prac, związanych z zapewnieniem lepszej organizacji transportu miejskiego w Cieszynie, co po otwarciu nowej galerii będzie wyzwaniem; poprawa polityki mieszkaniowej; zapewnienie lepszego dostępu do żłobków i przedszkoli; czy poszerzenie współpracy ze szkolnictwem wyższym.

 

źródło: b. d.
dodał: MS 30-08-2018 20:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją