reklama
wyświetleń: 114komentarzy: 0

Mieczysław Szczurek o kampanii

19-09-2018 15:00

Moi Drodzy, skoro inni chwalą się na Facebooku założeniem komitetów wyborczych, to i ja muszę to w końcu zrobić - pisze na Facebooku Mieczysław Szczurek.

 - Dlatego informuję, że razem z grupą doświadczonych samorządowców i ludzi, którzy chcą działać dla naszej społeczności, założyliśmy komitet wyborczy KWW Ruch dla Ziemi Cieszyńskiej. Jak sama nazwa wskazuje, dla nas liczą się wyłącznie Ziemia Cieszyńska i jej Mieszkańcy. Najważniejsze są dla nas czyny – nie słowa, dlatego będziemy robić wszystko, aby Mieszkańcy naszego powiatu właśnie po nich, a nie po pięknych wyborczych obietnicach oceniali naszą działalność. Kampanię wyborczą już rozpoczęliśmy i jest coraz bardziej widoczna. Wkrótce pojawią się bliższe informacje o osobach, które komitet założyły i startują pod jego szyldem, jak również o naszych planach i zamierzeniach - czytamy w poście.

(red)

źródło: b. d.
dodał: MS 19-09-2018 15:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją