reklama
wyświetleń: 156komentarzy: 0

Wyborczy autobus KWW SIŁA

25-09-2018 09:30

W poniedziałek (24.09.2018) odbyło się spotkanie z wyborcami, zorganizowane przez Komitet Wyborczy Wyborców Siła. W trakcie wydarzenia, wszyscy zainteresowani mieli szansę wsiąść do autobusu i wraz z kandydatami na radnych oraz kandydatką na urząd burmistrza Joanną Wowrzeczką udać się w podróż po Cieszynie.

Autobus poruszał się po Cieszynie i zatrzymywał w miejscach, które przedstawiciele komitetu uznali za najbardziej istotne. Podróż rozpoczęła się na parkingu przy Alei Łyska w Cieszynie, tam też zakończyła. Pierwszym przystankiem była ulica Bobrecka, gdzie mówiono o komunikacji publicznej i reklamach w przestrzeni miejskiej.

Następnie zatrzymano się na osiedlu Liburnia, niedaleko tamtejszej szkoły – Istotne z punktu widzenia wielu rodziców jest wprowadzenie możliwości uiszczania opłat za obiady w szkole za pośrednictwem przelewu. W innych miejscowościach coś takiego funkcjonuje, myślę, że i w tym przypadku można coś takiego wprowadzić – tłumaczył Grzegorz Studnicki, kandydat na radnego z okręgu nr 2. Później autobus przejechał na ulicę Majową, która zdaniem osób kandydujących z KWW SIŁA należy zrewitalizować, gdyż jest ważną arterią, łączącą ulicę Frysztacką z Katowicką. Potem bus ruszył w kierunku ulicy Chrobrego, gdzie więcej powiedziano o komunikacji Miejskiej.  Kolejnym miejsce podróży były okolice Błogocic, aby wrócić do śródmieścia i tam jeszcze omówić założenia komitetu.
- Będziemy prowadzić stałą, konsekwentną politykę wspierania i podtrzymywania współpracy z przedsiębiorcami (…) transport miejski zostanie zinwentaryzowany i dostosowany do aktualnych potrzeb mieszkańców i mieszkanek, a przede wszystkim do dzisiaj funkcjonujących skupisk pracy i edukacji – wyjaśniała Joanna Wowrzeczka, kandydatka na urząd burmistrza.

 

źródło: b. d.
dodał: MS 25-09-2018 09:30
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją