reklama
wyświetleń: 6072komentarzy: 2

Janusz Żydek zaprzysiężony

10-12-2014 10:37

Janusz Żydek jest oficjalnym wójtem gminy Chybie. Swoje ślubowanie złożył 9 grudnia podczas drugiej sesji Rady Gminy Chybie.
Janusz Żydek podczas składania przysięgi fot. DK Janusz Żydek podczas składania przysięgi fot. DK

 Janusz Żydek złożył ślubowanie i jest wójtem Gminy Chybie. Zaraz po wygłoszeniu tekstu ślubowania odebrał szereg gratulacji m.in. od Starosty Cieszyńskiego Janusza Króla, radnych powiatowych i sejmiku województwa śląskiego. Gratulacje złożył również zastępca wójta i zarazem sekretarz Gminy Chybie Andrzej Bura.

Nowy wójt gminy Chybie zapewnił, że zawsze pracował dla społeczności gminy, ale teraz będzie mógł poświęcić się wyłącznie tej pracy. – Jestem przekonany, że w atmosferze współpracy i życzliwości jesteśmy w stanie wiele osiągnąć – mówił Janusz Żydek.

Mam nadzieję, że ta kadencja spełni państwa oczekiwania. Liczę również na współpracę z radą gminy, powiatu, obecnego tu starosty i radnych województwa śląskiego – dodał Janusz Żydek. Na zakończenie swojego wystąpienia nowy wójt zaprosił do współpracy.

Druga sesja Rady Gminy Chybie była również okazją aby zatwierdzić wybór radnych pracujących w poszczególnych komisjach. Podjęto również kilka uchwał m.in. zatwierdzenia taryf na zbiorowe zaopatrzenie w wodę przez Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej.

 

DK

źródło: ox.pl
dodał: DK 10-12-2014 10:37
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

sołtyssss
10-12-2014 18:37
sołtyssss
Powodzenia w robieniu świątecznych porządków w urzędzie gminy... Proponuję zacząć od likwidacji nikomu niepotrzebnego stanowiska zastępcy wójta...
active
11-12-2014 11:47
active
albertotomba może wypadałoby teraz powiedzieć przepraszam, za oczernianie Pana Wójta? Na to już Cię pewnie nie stać, ale siać plotki po całej wsi to pierwszy...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją