reklama
wyświetleń: 6761komentarzy: 12

Mieczysław Szczurek: Dziękuję Mieszkańcom

04-12-2014 17:20

Poniżej prezentujemy treść podziękowań nadesłanych do naszej redakcji przez ustępującego Burmistrza, Mieczysława Szczurka.

Drodzy Mieszkańcy

Ostatnia kadencja przyniosła ożywienie dla Cieszyna. Udało mi się zrealizować ważne inwestycje, a kolejne są w trakcie realizacji. Był to bardzo pracowity czas i mam nadzieję, że podjęte przeze mnie wysiłki, zmierzające ku rozwojowi miasta, będą dobrze wykorzystane przez mojego następcę.

Dziękuję Mieszkańcom za wyrozumiałość i współpracę. Razem budowaliśmy fundamenty pod dalszy rozwój miasta, w którym, mam nadzieję, będzie żyło się dobrze i bezpiecznie. Z kolei mojemu następcy, Panu Ryszardowi Macurze, życzę wielu sukcesów na tym niełatwym stanowisku, zaś Cieszynowi - dalszego rozwoju.

Mieczysław Szczurek

 

Red.

źródło: mat.pras.
dodał: NG 04-12-2014 17:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (12)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

dyszol
04-12-2014 18:08
dyszol
Plan nie pyknął, korytko uciekło conajmniej o kadencję za wcześnie. Ciekawe której spółki miejskiej rada nadzorcza czeka w odwodzie, przykładowo koleżanka byłego burmistrza, protegowana nowa dyrektor COK Dom Narodowy, Pani Cecylia zasiada w radzie nadzorczej, uwaga uwaga.. Zakładu Gospodarki Komunalnej. Do sprawdzenia choćby tutaj:
http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/548-26-06-754/kod-pocztowy/43-400/
NieStela2
04-12-2014 18:46
NieStela2
Miał gość tupet, że ośmielił się kandydować po raz kolejny.
zlotepiuro
04-12-2014 20:35
zlotepiuro
Mówcie i piszcie co chcecie bo możecie , my Skoczowianie nie mamy takiej Możliwości . KOMENTARZE ZOSTAŁY WYŁĄCZONE !!!!!!!!!!!!!!!! DLACZEGO?????????
choltam07
04-12-2014 21:29
choltam07
Jak jesteś "nie stela" Wieśniaku to nie zabieraj głosu.
Gal
04-12-2014 22:19
Gal
Naraził się Szczurek bardzo mieszkańcom Cieszyna, gdyż pomimo nierównej konkurencji, korzystnej dla niego, poniósł tak znaczną porażkę. Nie pomogły spotkania, nie pomógł koncert Skaldów, spacery w godzinach pracy po placówkach handlowych, spotkania z kupcami i wiele innych zabiegów i wysiłków. Mieszkańcy nie dali się nabrać na te pijarowskie zabiegi. Może pan Szczurek wreszcie zrozumie, że uczciwej pracy na rzecz miasta i mieszkańców nie można zastąpić pozorowanymi ruchami. Mleko, na szczęście dla Cieszyna, zostało rozlane, ale i dzisiaj twierdzę, że od rządów Szczurka nic gorszego nie mogło nas spotkać! Teraz mam nadzieję, że p. Macura podoła obowiązkom i dobierze sobie uczciwych i współpracowników, którzy pomogą merytorycznie i przyjaźnie dla nas wszystkich rządzić i rozwinąć Cieszyn. Z wypowiedzią pana Szczurka zupełnie się nie zgadzam, gdyż wg. nie tylko mnie, nieudolnie realizował to, co rozpoczął burmistrz Ficek, nie przykładał się do nadzoru inwestorskiego, był kiepskim gospodarzem. Ktoś martwił się o jego przyszłość. Już kiedyś, kilka razy, pisałem, że on sam o to zadbał i zapewne wróci pod przekaźnik do Domu Opieki, gdzie trzymają dla niego lądowisko.
slk
05-12-2014 04:38
slk
widze że wszystkim sie w głowach poprzewracało po tych wyborach jeszcze nie raz wspomnicie zapewne o tym ile P. Szczurek zrobił dla cieszyna wszyscy uwzieliście sie na niego za "rozkopany" Cieszyn tylko że gdyby nie On to ciekawe kiedy i kto rozpoczął by te prace a to że pochłania tyle czasu to nie ma co winić burmistrza bo nie jest On jasnowidzem i nie jest wstanie przewidzieć jak bedzie przebiegać praca. Po za tym Ciekawe co powiecie o nowym burmistrzu po jego pierwszym potknięciu a zapewne będzie nie jedna rzecz która komuś sie nie spodoba to czy nadal bedą takie superlatywy o nim pisać??? Pomyślcie ile xzostało zrobione przez te 4 lata odkąd burmistrzem jest P. Szczurek a potem piszcie te swoje dyrdymały.
koszor
05-12-2014 05:57
koszor
slk-jak się nie umie przewidzieć efektów swojej pracy, to się gęsi pasie.
dyszol
05-12-2014 07:39
dyszol
slk, nie Szczurek rozpoczął te prace tylko terminy trafiły w jego kadencję, jako burmistrz nie miał innego wyboru, jak tylko zmierzyć się z tematem. Nikt nie powiedział że Macura będzie lepszy ale Szczurek nie zasłużył na kolejną kadencję. Obsadzanie znajomymi intratnych posadek w mieście, skandaliczny przebieg ustawionego "konkursu" na dyrektora COK, który w bonusie dorabia w zarządznie MZD, kolesiostwo przy organizacji imprez miejskich, pierwotna idiotyczna argumentacja przeciwko upublicznieniu obrad miejskich w sieci, wspieranie starego układu z szarą eminencją w postaci vice-burmistrza Matuszka, który dorabia w radach nadzorczych po całym mieście, to tylko kilka argumentów przeciw, inni pewnie znają kolejne perełki.
polter
05-12-2014 08:05
polter
No to nie jest tak że to spektakularna przegrana Szczurka. Pamietajmy żę startował w dogrywce. JEGO TAM NIE POWINNO WCALE BYĆ! Dogrywka oznacza, że był jakiś zagazowany umysłowo elektorat który twierdził że nieprofesjonalizm, buta, ignorancja jest ok. No ale teraz "kopniaczek" na dalszą drogę wymierzony.
Cieszę się, że go nie wybrano. Jednak czy następca jest godny???
Hildegunst
05-12-2014 10:46
Hildegunst
do choltam70
Wieśniactwo właśnie wyłazi z takich maluczkich jak ty, jak ktoś jest uprawniony do głosowania ma prawo również skomentować sytuację powyborczą i żadne stela niestela nie ma znaczenia.
Gal
05-12-2014 12:02
Gal
Ręce załamujemy przyglądając się ?dokonaniom? parlamentarzystów. Mniej, na szczęście, wiemy o eurodeputowanych... Przeżywamy emocjonalnie to, co dzieje się w gminach, miastach i powiatach. Mamy różne doświadczenia i różny punkt widzenia poszczególnych zdarzeń, różnie, więc je oceniamy. Osiągnięciem demokracji jest prawo do krytyki rzeczywistości w tym do krytyki ludzi, którzy kierują życiem publicznym, przykładowo wójt, burmistrz czy starosta. Krytyka merytoryczna czy pochwała tak, ale chamstwo nie! Nie rozumiem zwłaszcza tych z nas, którzy ubliżają sobie wzajemnie zamiast spokojnie stwierdzić, że nie zgadzają się z czyjąś wypowiedzią. Różnie nas wychowano! Ja cieszę się, że p. Szczurek zakończył swoją kadencję, którą oceniam jako negatywną i szkodliwą dla Cieszyna. Panu Macurze życzę mądrych decyzji, samych sukcesów oraz życzliwych recenzentów jego trudnej misji.
polter
08-12-2014 18:27
polter
A co ze Swakoniem? Ten człowiek wysławił się jako zawzięty czechofob. Jakieś informacje jaką posadkę załapał?
W Cieszynie nie powinno być miejsca dla takich ludzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją