reklama
wyświetleń: 5269komentarzy: 21

Krzysztof Glajcar - komentarz powyborczy

02-12-2014 15:20

Krzysztof Glajcar objął ponownie urząd wójta gminy Goleszów. W II turze wyborów samorządowych Glajcar otrzymał 2634 głosy zaś jego kontrkandydat Zbigniew Wacławik 1380 głosów.
Krzysztof Glajcar wójt Gminy Goleszów / fot. mat.pras. Krzysztof Glajcar wójt Gminy Goleszów / fot. mat.pras.

W II turze wyborów samorządowych w Goleszowie o fotel wójta walczyli: Krzysztof Glajcar i Zbigniew Wacławik. Uzyskując ponad 65% poparcie mieszkańców zwyciężył Glajcar. Frekwencja w Goleszowie wyniosła 38,90%.

Bardzo się cieszę z osiągniętego wyniku wyborczego. Serdecznie dziękuję moim wyborcom za to, że oddali na mnie swój głos. Za to, że brali udział w wyborach i za to, że obdarzyli mnie zaufaniem. Dla mnie ten wynik to duża motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej gminy, a pracę tę postrzegam, jako służbę. Chcę więc służyć gminie nadal tak, jak to dotychczas czyniłem. Obiecuję nie zawieść zaufania mieszkańców. Emocje już powoli opadają teraz nadszedł czas pracy. Jako wójt będę kontynuował te działania, które już rozpocząłem. Będę więc sukcesywne obniżał zadłużenie gminy przy jednoczesnym w miarę możliwości wzroście inwestycji. Po to, by rozwój gminy był coraz bardziej widoczny. Ufam, iż tak może być, ale do tego potrzebna jest wytężona praca, zrozumienie, dialog i zaangażowanie wszystkich – informuje w rozmowie z portalem OX.PL Krzysztof Glajcar.
 

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ 02-12-2014 15:20
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (21)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

awik
02-12-2014 19:52
awik
...cyt.:"duża motywacja do dalszej pracy.." - a było coś poza przedłużeniem umowy dyrektorce przedszkola, czy zmianą ekipy Gok-u?! Proponuję posprzątać swoje podwórko tj. Urząd Gminy, i przede wszystkim rozkradający paczki, niekompetentny Ośrodek Pomocy Społecznej, ponadto wypadałoby, by w XXI wieku gmina miała kanalizację, a nie tylko Puńców...
No tak, ale pan tak na prawdę nie chce nic robić, ponieważ chce pan oszczędzać. Tu proponuję pogadać z Panem Bogiem o ciepłą zimę i mannę z nieba..bo w pana żadne działania nie wierzę. Niestety, zawiodłam się na panu przez ostatnie 4 lata.
camel
02-12-2014 21:45
camel
Gratuluję wygranej, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią dot. Ośrodka Pomocy Społecznej, tym po prostu trzeba się zająć jak poprzednio ekipą GOk-u. Czekamy na działanie. Powodzenia
[konto zostało usunięte]
02-12-2014 22:40
[konto zostało usunięte]
gratulacje
spokojna
03-12-2014 09:40
spokojna
szanowny awik jeżeli masz dowody dlaczego nie złożysz zawiadomienia na Policję,a nie pisać puste słowa niczym nie poparte,pozdrawiam.
kora01
03-12-2014 10:04
kora01
Może mi camel wyliczy sukcesy GLAJCARA, chyba jedynie przyrosty na koncie wójta bo 600 tys zł za całą kadencję dla kogoś kto się boi rozwoju GMINY.Gratulacje dalej będziemy NAJGORSZĄ GMINĄ W POLSCE .
awik
03-12-2014 12:14
awik
do spokojna - zawiadomienie na policję za to,że pracownik bierze rzeczy używane..pomyśl..szkodliwość czynu-żadna, moralnie- zdecydowanie większa.U wójta były już osoby,które zgłosiły takie poczynania pracowników. Więc proszę mi nie zarzucać,że są to puste słowa. Zostały również przekazane informacje co do jakości obsługi i kompetencji tych pań. Proponuję sprawdzić u wójta :)

do Kora01 - zgadzam się z Tobą, to porażka dla całej gminy.
spokojna
03-12-2014 12:26
spokojna
kora01 przestań wreszcie obrażać moją gminę,moje miejsce zamieszkania , mój dom,wcale się nie czuję że mieszkam w najgorszej gminie ,nie podoba ci się to szukaj miejsca lepszego,Nie pomagasz to zamilcz , weż rower i przejedż całą gminę i zobacz jak żyją nasi mieszkańcy ci którzy chcą i dbają żeby im było lepiej a dzisiejsze powietrze powinno ostudzić twoje durne rozumowanie.
jamnik
03-12-2014 15:11
jamnik
Dlaczego zagłosowałem na Pana Glajcara?
1. wypowiada się skromnie i jasno.
2. po 24 latach mojej bytności w tej gminie mam kanalizację ( podłączoną w tym roku )
3. po 24 latach mojej bytności w tej gminie, od stycznia będę miał w końcu mieszkał na jakiejś ulicy, a dzięki temu w razie problemu każdy łatwiej dotrze do mojego domu, i nie będzie musiał pytać się sołtysa "kaj to je" Do tej pory tego nie było. Ludzie mówią że mieszkamy w najdroższej gminie, ale pytam nie stać Cię? Jedź ze słoikami do stolicy, na pewno będzie taniej...
awik
03-12-2014 17:16
awik
do jamnik - cieszę się,że należysz do grona -nielicznego w tej gminie-osób,które mogą poszczycić się luksusem jakim jest kanalizacja. W przeciwieństwie do Ciebie od 40 lat kanalizacji nie mamy- tylko szambo, 200m od mojego miejsca zamieszkania, a 400m od urzędu gminy płynie toksyczny, śmierdzący ściek z fekaliami włącznie.. To nie jest miłe. Na taką "wizytówkę" pozwalają sobie tylko, kolokwialnie mówiąc, zadupia. Po pisemnych i telefonicznych interwencjach na gminie, nie zrobiono nic. Nawet nikt nie raczył sprawdzić czy mieszkańcy opróżniają szamba jak należy..Przez kolejne 5-6 lat kanalizacji nie będzie..A to już będzie 1/5 XXI wieku..
Nie chcę, by ludzie pracujący dla gminy i w imieniu gminy olewali istotne sprawy, spychali odpowiedzialność na innych tylko i wyłącznie z braku kompetencji,wiedzy i zaangażowania. Konkretnie chodzi mi o powódź, usuwanie szkód, połamanych drzew- w efekcie gminnego "olewania", zniszczone są wzmocnienia brzegowe, zabezpieczenia przeciwpowodziowe..Ale po co ma gmina- patrz pracownicy- troszczyć się o dobro i mienie gminy, nie ich pieniądze, nie ich podwórko..Dlatego uważam,że ta gmina potrzebuje Dobrego Zarządzającego, a nie osoby,która nic nie robi, zamiata sprawy pod dywan. A co do wypowiadania się wójta skromnie i jasno...Znam osoby zarówno wykształcone jak i nie,które potrafią mówić konkretniej, jaśniej i bardziej na temat.
Wyborca 456
03-12-2014 17:30
Wyborca 456
Nie jestem w żadnym przypadku rzecznikiem prasowym Wójta ale do ?kora01?: jakim sposobem dostała/e/ś się do wójtowego konta ? Chyba hakerem jesteś! Bo matematykiem na pewno nie. Z informacji jakie zawarte były kilka razy w GZC a także na podstawie początkowego wynagrodzenia /o 2 tys.zł niższego niż p.Wacławik/ oraz stosując darmowy kalkulator wynagrodzeń mogę sądzić, że w zaokrągleniu : 12 m-cy x 6000zł netto x 4 lata = 288 tys.zł. Trochę to dalekie od 600tys zł. Ale mogę się mylić. A tak w ogóle to jest już po wyborach i niektórzy frustraci mogliby sobie już dać spokój z jątrzeniem i opluwaniem a wziąć się za coś pożytecznego.
I przykre to ale takie ?polskie?: jeśli chcesz kogoś zohydzić to powiedz tylko innym, że dużo zarabia.
spokojna
03-12-2014 21:02
spokojna
Przegrani dajcie wygranemu pracować, we wszystkich sołectwach w Goleszowie wygrał KRZYSZTOF GLAJCAR musicie się z tym pogodzić nie pomogły spotkania na orliku,w remizie itd .Powodzenia WÓJCIE.
Wyborca 456
03-12-2014 21:41
Wyborca 456
Jest już po wyborach. Zwycięzcy należą się gratulacje, pokonanym podziękownia. Można by już dyskusje pozamykać ale wrzucę jeszcze swoje 3 grosze. Jest mi przykro, kiedy spojrzę na poziom dyskusji a szczególnie wpisy co niektórych osób na temat naszej gminy, kandydatów czy też zwycięzcy tego wyścigu. Oczywiście mieszkańcy gminy to w większości osoby zdecydowanie różne od sfrustrowanego "pipin1971" , "goleszów99" czy "marcin36". I właśnie ci inni, normalni, sympatyczni, pracowici, życzliwi w zdecydowanej większości postawili na p. Krzysztofa Glajcara. Nie widzę więc zupełnie powodu, żeby ich obrażać, że są głupi itp. bo wybrali akurat tego, który się nie podobał "pipince" (albo jego samego). To jest demokracja i trzeba się pogodzić z wyborem większości nawet, kiedy nam się to nie podoba. A przez co niektórych ponowny wybór obecnego wójta jest traktowany tak jakby to jakiś dyktator albo nierób lub też ostatni łachmyta objął władzę przy którym tylko Sodoma, Gomora i Armagedon nas czeka. Uważam, że emocje należy już ostudzić zdecydowanie i samemu wziąć się i zastanowić czym można się przysłużyć lokalnej społeczności i jak poprawić jakość życia w naszej gminie. Na pewno nie będzie temu służyć wypisywanie plotek, niesprawdzonych informacji czy wręcz fałszywych oskarżeń, rzucanie obelgami. I smutne też jest to, że niestety dotarł już do nas duch macierewicza i straszy nas facetami w kominiarkach zrywających czy zaklejających plakaty, wójtem fałszującym wybory, insynuacjami, spiskami, oszustwami, kręceniem lodów, trupami do celu. Oj, schodzą co niektórzy na p/i/sy (dobór liter wg uznania).
Bądźmy życzliwi wobec siebie, bardziej wyrozumiali, przekażmy sobie znak pokoju i weźmy się do rzetelnej i uczciwej pracy , z której to ten nasz ludek był znany.

I na koniec słowo do przyjaciela: wierzę, że talenty nie zostały zakopane.
pipin1971
04-12-2014 16:51
pipin1971
wyborca456-----głupi to ty jesteś czas pokarze kto miał rajcę-
kora01
04-12-2014 17:09
kora01
W annałach historycznych będą opisywać gminę Goleszów opóźnioną a rozwoju wioskę rolniczą gdzie z kranów leciała rdzawka ,po wsiach roznosił się zapach z szamb przydomowych oczyszczlni i kiszonki za płotem, dzieci idących do szkoły grzęzące w błocie ,gdzie budowa chodnika to wyzwanie dla gminy jakby budowała autostradę a to wszystko za czasów starego nowego WÓJTA P.GLAJCARA mam nadzieję że to będzie wyzwanie dla nowych władz.
Wyborca 456
04-12-2014 18:48
Wyborca 456
do pipin1971:
hmm.... może jestem głupi, może nie.... ale jedno wiem na pewno- ortografię mam na lepszym poziomie!
Ciebie już czas pokarał a mnie dopiero POKAŻE.

do kora01:
zajdź na gminę i spróbuj się najpierw dowiedzieć jakim rzeczywiście wyzwaniem jest wybudowanie chodnika, ile jest ceregieli, uzgodnień, projektów, zezwoleń i oczywiście kosztów a potem wypisuj swoje płytkie, oderwane od rzeczywistości komentarze.
pipin1971
05-12-2014 16:58
pipin1971
a czym pokarał bo nie pamiętam-----filozof jakiś czy co.
Wyborca 456
05-12-2014 18:25
Wyborca 456
do pipin1971:
to taka gra słów a'propo ortografii:
więc tłumaczę, krok po kroku: pisze się "czas pokaże" czyli przez "zet z kropką"; bo pokarze to ojciec syna jak będzie niegrzeczny.
pipin1971
06-12-2014 10:20
pipin1971
i właśnie przez te ''rz'' ciebie pokarze Glajcar wysokimi podatkami i opłatą śmieciową.Bo jeśli chodzi o mnie to może podnieść o 100% opłaty a mnie i tak to lotto.....lingwisto
pipin1971
09-12-2014 15:14
pipin1971
456---brakuje ci bajerki------teraz poczujesz to na co głosowałeś ---powodzenia
Wyborca 456
10-12-2014 19:29
Wyborca 456
do pipin 1971:
Wybory się dokonały, nie wiem o czym tu dyskutować i o co ci chodzi w tym konkretnym przypadku.
Jak na razie to raczej ja dotychczas miałem rację więc nie rozumiem co ci tak wesoło ?!
pipin1971
14-12-2014 22:20
pipin1971
456----jesteś daremny----zamiast mojej ortografii zacznij zbierać kasę na podatki
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją