reklama
wyświetleń: 6112komentarzy: 2

Dziś II tura wyborów

30-11-2014 12:10

Dziś (30.11) II tura wyborów samorządowych 2014. W Powiecie Cieszyńskim o fotel wójtów i burmistrzów walczą dalej kandydaci z sześciu gmin. Lokalne wyborcze zostały otwarte o godzinie 7.00. Głosować można do 21.00.
II tura wyborów samorządowych / fot. arc ox.pl II tura wyborów samorządowych / fot. arc ox.pl

II tura wyborów samorządowych w Powiecie Cieszyńskim odbędzie się w sześciu gminach: Cieszynie, Skoczowie, Chybiu, Hażlachu, Goleszowie i Istebnej.

W Cieszynie o fotel burmistrza walczą: Mieczysław Szczurek i Ryszard Macura. W Skoczowie mieszkańcy mogą wybierać pomiędzy Piotrem Ruckim, a Mirosławem Sitko. W Chybiu o głosy wyborców walczą Elżbieta Dubiańska-Przemyk i Janusz Żydek. W Goleszowie do drugiej tury dostał się Krzysztof Glajcar i Zbigniew Wacławik. W Istebnej zmierzy się Henryk Gazurek i Danuta Konarzewska. W Gminie Hażlach głos można oddać na Grażynę Krehut lub Grzegorza Sikorskiego.

Na swoich kandydatów głosujemy tradycyjnie poprzez postawienie znaku X w kratce obok nazwiska danego kandydata. Inny znak, brak znaku, bądź oddanie głosu na więcej niż jednego kandydata oznacza, iż głos jest nieważny. Szczegóły dotyczące głosowania znajdziemy na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

 

MSZ

źródło: ox
dodał: MSZ 30-11-2014 12:10
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (2)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

krzychudz
30-11-2014 20:53
krzychudz
Dlaczego na stronie głównej ox po prawej stronie w okienku z reklamami pojawia się spot wyborczy Pana Tomasza Brannego . Czy nie ma już ciszy wyborczej??
A.K
30-11-2014 21:00
A.K
Wygrywa Pan Macura
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
Kontakt z redkacją