Zwycięstwo Tomasza Cisa

Tomasz Cis z Goleszowa reprezentujący barwy Łucznika zwyciężył w kategorii juniorów w zawodach III rundy Pucharu Polski w łucznictwie, który odbył się w sobotę w Bytomiu.
W finale Cis pokonał swojego kolegę klubowego Andrzeja Ficonia 109:94.
W tej samej kategorii wiekowej czwartą lokatę zajął Grzegorz Śliwka z Bażanowic, a na szesnastej pozycji został sklasyfikowany Maciej Czakon z Jasienicy.

Powoli z kryzysu wychodzi Zbigniew Stanieczek. Goleszowianin startujący w kategorii seniorów dotarł do ćwierćfinału, gdzie przegrał Jackiem Prociem (OSŁ Strzelec Legnica) - 104:112.

W zawodach wystartowała również Anna Stanieczek. Zawodniczka UKS-u Orlik Goleszów w 1/8 finału nie sprostała Ukraince Linie Pavchyk
źródło: Euroreg.