Kręciołki na Cegielni

W czwartek 11 listopada na placu obok starej cegielni odbył się ostatni Cieszyński Kręciołek. Nie był on zaliczany do generalnej klasyfikacji kręciołków (ostatni odbył się 31 października).  Na starcie stanęło trochę mniej zawodników jak zazwyczaj, ale i tak emocji nie brakowało.
W klasie do 700ccm pierwsze miejsce zdobył Dariusz Salecki, który zdążył już wszystkich przyzwyczaić do swoich zwycięstw, drugi czas uzyskał Jerzy Tomaszczyk, trzeci był Marcin Kowalik. W klasie powyżej 700ccm trasę kręciołka najlepiej przejechał Marcin Kwaśny, na drugim miejscu uplasował się Rafał Godecki, trzeci czas uzyskał Grzegorz Szewczyk...
Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej, na którą składały się wyniki z sześciu przeprowadzonych kręciołków w klasie do 700ccm triumfował Dariusz Salecki (uzyskał w sumie 320 pkt), drugie miejsce zdobył Adrian Kargol (260 pkt), na trzecim miejscu uplasował się Jerzy Tomaszczyk (180 pkt). W klasie powyżej 700ccm najwięcej punktów zebrał Arkadiusz Sobik (300 pkt), drugie miejsce zdobył Bogdan Sztwiertnia (180 pkt), trzecie miejsce zajął Kacper Sikora (160 pkt). Oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas Rajdu Barbórki.