reklama

Katarzyna Monika Frydrychowicz

Katarzyna Monika Frydrychowicz
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Marek Józef Gabryś

Marek Józef Gabryś
Miejscowość: Strumień
Wiek: 31
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Sławomir Mieczysław Gach

Sławomir Mieczysław Gach
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Michał Aleksander Gałaszek

Michał Aleksander Gałaszek
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA USTRONIA I ARTURA KLUZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Krzysztof Mateusz Gandzel

Krzysztof Mateusz Gandzel
Miejscowość: Chybie
Wiek: 31
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA CHYBIE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 22

Gabriela Anna Gańczarczyk - Dec

Gabriela Anna Gańczarczyk - Dec
Miejscowość: Brenna
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Cecylia Donata Gasz-Płońska

Cecylia Donata Gasz-Płońska
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CIESZYŃSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Aneta Gaszczyk

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Mariusz Edward Gaś

Mariusz Edward Gaś
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY!
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Zdzisław Gawlas

Zdzisław Gawlas
Miejscowość: Brenna
Wiek: 56
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Beata Urszula Gawlik

Beata Urszula Gawlik
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 6

Adam Jan Gawron

Adam Jan Gawron
Miejscowość: Strumień
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dariusz Bogusław Gazurek

Dariusz Bogusław Gazurek
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Antoni Gazurek

Antoni  Gazurek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Wojciech Kazimierz Giza

Wojciech Kazimierz Giza
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LIPKI
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją