reklama

Łucja Anna Dustek-Francuz

Łucja Anna Dustek-Francuz
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ryszard Jan Dziasek

Ryszard Jan Dziasek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 4

Krzysztof Edward Fajfer

Krzysztof Edward Fajfer
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 7

Edyta Bronisława Farana

Edyta Bronisława Farana
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 5

Józef Grzegorz Ferfecki

Józef Grzegorz Ferfecki
Miejscowość: Brenna
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Marek Władysław Fiedor

Marek Władysław  Fiedor
Miejscowość: Istebna
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Maria Fiedor

Maria Fiedor
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 77
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 5

Aleksandra Teresa Firlińska

Aleksandra Teresa Firlińska
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ryszard Józef Florczykiewicz

Ryszard Józef Florczykiewicz
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 40
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Irena Fluder-Kudzia

Irena Fluder-Kudzia
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Kamil Franciszek Foltyn

Kamil Franciszek Foltyn
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 25
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 4

Rafał Krzysztof Foltyn

Rafał Krzysztof Foltyn
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 1

Henryk Franek

Henryk Franek
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Renata Magdalena Franek

Renata Magdalena Franek
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Mateusz Fryda

Mateusz Fryda
Miejscowość: Hażlach
Wiek: 28
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW GMINY HAŻLACH
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją