reklama

Rajmund Marian Dedio

Rajmund Marian Dedio
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 1

Katarzyna Jadwiga Długosz-Ziętek

Katarzyna Jadwiga Długosz-Ziętek
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Jakub Dobrucki

Jakub Dobrucki
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 27
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Renata Dolniak

Renata Dolniak
Miejscowość: Strumień
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Cecylia Janina Domajer

Cecylia Janina Domajer
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Krystyna Anna Dorda

Krystyna Anna Dorda
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 56
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ryszard Paweł Drózd

Ryszard Paweł Drózd
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 52
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 1

Marek Grzegorz Dróżdż

Marek Grzegorz Dróżdż
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 56
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ireneusz Piotr Duda

Ireneusz Piotr Duda
Miejscowość: Strumień
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Iwona Anna Duda

Iwona Anna Duda
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 6

Joanna Maria Duda-Michalak

Joanna Maria Duda-Michalak
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 3

Antoni Jan Duraj

Antoni Jan Duraj
Miejscowość: Chybie
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA CHYBIE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 22

Kinga Klaudia Duraj

Kinga Klaudia Duraj
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 7

Bartłomiej Duraj

Bartłomiej Duraj
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Elzbieta Joanna Duraj

Elzbieta Joanna Duraj
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją