reklama

Roman Cieślar

Roman Cieślar
Miejscowość: Wisła
Wiek: 52
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIŚLANIE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 22

Stanisław Cieślar

Stanisław Cieślar
Miejscowość: Wisła
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIŚLANIE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 22

Beata Cieślińska

Beata Cieślińska
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 10

Wojciech Jan Ciupka

Wojciech Jan Ciupka
Miejscowość: Chybie
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 10

Grzegorz Rafał Cymorek

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Paweł Piotr Czacharowski

Paweł Piotr Czacharowski
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dawid Czakon

Dawid Czakon
Miejscowość: Strumień
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID CZAKON
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Grzegorz Czapla

Grzegorz Czapla
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA CZAPLI
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dawid Piotr Czembor

Dawid Piotr Czembor
Miejscowość: Chybie
Wiek: 22
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 10

Aleksander Mikołaj Czepczor

Aleksander Mikołaj Czepczor
Miejscowość: Istebna
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dagmara Sylwia Czubaj

Dagmara Sylwia  Czubaj
Miejscowość: Istebna
Wiek: 64
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Krzysztof Jakub Czupryński

Krzysztof Jakub Czupryński
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 4

Jarosław Zygmunt Danel

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Wojciech Mariusz Danel

Wojciech Mariusz Danel
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 30
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 2

Anna Elżbieta Danel

Anna Elżbieta Danel
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 44
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją