reklama

Emil Borecki

Emil Borecki
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 3

Mikołaj Jakub Brandys

Mikołaj Jakub Brandys
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 21
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dorota Katarzyna Branny

Dorota Katarzyna Branny
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Urszula Broda- Gawełek

Urszula Broda- Gawełek
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Maria Danuta Brodniewicz

Maria Danuta Brodniewicz
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 1

Aleksandra Grażyna Brożyna

Aleksandra Grażyna Brożyna
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 40
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Bronisław Brudny

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

BRUDNY Piotr Brudny

BRUDNY Piotr Brudny
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWIA CIEŚLAR
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Monika Danuta Buczkowska

Monika Danuta Buczkowska
Miejscowość: Hażlach
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW GMINY HAŻLACH
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Jolanta Agnieszka Buda

Jolanta Agnieszka Buda
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 4

Jadwiga Bujak

Jadwiga Bujak
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ryszard Krzysztof Bulandra

Ryszard Krzysztof Bulandra
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 6

Robert Antoni Bury

Robert Antoni Bury
Miejscowość: Istebna
Wiek: 29
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Katarzyna Bury

Katarzyna  Bury
Miejscowość: Istebna
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Patrycja Izabela Busz

Patrycja Izabela Busz
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją