reklama

Barbara Bartoszek

Barbara Bartoszek
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Piotr Witold Bejnar

Piotr Witold Bejnar
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT USTROŃ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Helena Teresa Bełtowska

Helena Teresa Bełtowska
Miejscowość: Chybie
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA CHYBIE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 22

Fryderyk Białoń

Fryderyk Białoń
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 76
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 2

Halina Wanda Białoń-Noga

Halina Wanda Białoń-Noga
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 5

Piotr Jakub Białożyt

Piotr Jakub Białożyt
Miejscowość: Strumień
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Barbara Agata Bielesz

Barbara Agata  Bielesz
Miejscowość: Istebna
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Łukasz Kazimierz Bielski

Łukasz Kazimierz Bielski
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Katarzyna Bieniek

Katarzyna Bieniek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 7

Maciej Bieniek

Maciej Bieniek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 1

Franciszek Karol Bierski

Franciszek Karol Bierski
Miejscowość: Hażlach
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW GMINY HAŻLACH
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Grażyna Józefina Bihun

Grażyna Józefina Bihun
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY GOLESZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Mikołaj Arkadiusz Bizoń

Mikołaj Arkadiusz Bizoń
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 18
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIŁA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Lucyna Maria Bocek

Lucyna Maria Bocek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 4

Maciej Ireneusz Bogunia

Maciej Ireneusz Bogunia
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją