Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Bronisław Brudny

WYGRAŁ: Bronisław Brudny
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 64
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Karol Chwastek

WYGRAŁ: Karol  Chwastek
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Beata Cieślińska

WYGRAŁA: Beata Cieślińska
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Grzegorz Cymorek

WYGRAŁ: Grzegorz Cymorek
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 28
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Jarosław Danel

WYGRAŁ: Jarosław Danel
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Grzegorz Greń

WYGRAŁ: Grzegorz Greń
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW LKS Wyzwolenie w Simoradzu
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Roman Kłoda

WYGRAŁ: Roman Kłoda
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Karol Kozieł

WYGRAŁ: Karol Kozieł
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Tomasz Kubicius

WYGRAŁ: Tomasz Kubicius
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW LKS Wyzwolenie w Simoradzu
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Marian Matejczuk

WYGRAŁ: Marian Matejczuk
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Urszula Pońc

WYGRAŁA: Urszula Pońc
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Józef Śniegoń

WYGRAŁ: Józef  Śniegoń
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 56
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Mieczysław Trombik

WYGRAŁ: Mieczysław Trombik
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Agnieszka Witas

WYGRAŁA: Agnieszka Witas
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Paweł Zawada

WYGRAŁ: Paweł Zawada
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwój i Przyszłość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją