Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Piotr Gmuzdek

WYGRAŁ: Piotr Gmuzdek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 44
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Strażacy w Chybiu
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Mirosław Janusz

WYGRAŁ: Mirosław Janusz
Miejscowość: Chybie
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Janusza Żydka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Leszek Josek

WYGRAŁ: Leszek Josek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Krzysztof Krzempek

WYGRAŁ: Krzysztof Krzempek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Janusza Żydka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Ireneusz Nowrotek

WYGRAŁ: Ireneusz Nowrotek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Dobra Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Grzegorz Ochodek

WYGRAŁ: Grzegorz Ochodek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 40
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Janusza Żydka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Marcin Puchalik

WYGRAŁ: Marcin Puchalik
Miejscowość: Chybie
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Strażacy w Chybiu
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Artur Siąkała

WYGRAŁ: Artur  Siąkała
Miejscowość: Chybie
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Janusza Żydka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Sebastian Strządała

WYGRAŁ: Sebastian Strządała
Miejscowość: Chybie
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Strażacy w Chybiu
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Janusz Waleczek

WYGRAŁ: Janusz Waleczek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Mirosław Wardas

WYGRAŁ: Mirosław Wardas
Miejscowość: Chybie
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Dobra Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Marek Węglorz

WYGRAŁ: Marek Węglorz
Miejscowość: Chybie
Wiek: 26
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Wiesław Andrzej Wójcikiewicz

WYGRAŁ: Wiesław Andrzej Wójcikiewicz
Miejscowość: Chybie
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Rafał Zieliński

WYGRAŁ: Rafał Zieliński
Miejscowość: Chybie
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Dobra Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

Helena Bełtowska

Miejscowość: Chybie
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Dobra Gmina
LISTA NR 28 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją