Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Czesław Banot

WYGRAŁ: Czesław Banot
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Łukasz Bielski

WYGRAŁ: Łukasz Bielski
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Janina Cichomska

WYGRAŁ: Janina Cichomska
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 56
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Krzysztof Herok

WYGRAŁ: Krzysztof  Herok
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Krzysztofa Heroka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 31 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Remigiusz Jankowski

WYGRAŁ: Remigiusz Jankowski
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 6

WYGRAŁA: Iwona Kabiesz

WYGRAŁA: Iwona  Kabiesz
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Krzysztof Kasztura

WYGRAŁ: Krzysztof  Kasztura
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Wiesław Kluz

WYGRAŁ: Wiesław Kluz
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Krystian Kukuczka

WYGRAŁ: Krystian  Kukuczka
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 26
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAJ: Irena Kwaśny

WYGRAJ: Irena Kwaśny
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Grażyna Pawlita

WYGRAŁA: Grażyna Pawlita
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Krzysztofa Heroka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 31 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Stanisław Pońc

WYGRAŁ: Stanisław Pońc
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 70
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Krzysztof Pszczółka

WYGRAŁ: Krzysztof Pszczółka
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁA: Gabriela Staszkiewicz

WYGRAŁA: Gabriela Staszkiewicz
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Andrzej Surzycki

WYGRAŁ: Andrzej Surzycki
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Mariusza Andrukiewicza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5
Kontakt z redkacją