Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Józef Grzegorz Ferfecki

WYGRAŁ: Józef Grzegorz Ferfecki
Miejscowość: Brenna
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Gabriela Gańczarczyk-Dec

WYGRAŁA: Gabriela Gańczarczyk-Dec
Miejscowość: Brenna
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Małgorzata Greń

WYGRAŁA: Małgorzata  Greń
Miejscowość: Brenna
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Seweryn Greń

WYGRAŁ: Seweryn Greń
Miejscowość: Brenna
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Bogusław Gruszczyk

WYGRAŁ: Bogusław Gruszczyk
Miejscowość: Brenna
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Stanisław Heller

WYGRAŁ: Stanisław Heller
Miejscowość: Brenna
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Elżbieta Hubczyk

WYGRAŁA: Elżbieta Hubczyk
Miejscowość: Brenna
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Marcin Zbigniew Janasik

WYGRAŁ: Marcin Zbigniew Janasik
Miejscowość: Brenna
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Antoni Kisiała

WYGRAŁ: Antoni Kisiała
Miejscowość: Brenna
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Odrodzenie
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 31 MIEJSCE 4

WYGRAŁA: Helena Marianna Kłósko

WYGRAŁA: Helena Marianna Kłósko
Miejscowość: Brenna
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Bartłomiej Daniel Kozieł

WYGRAŁ: Bartłomiej Daniel Kozieł
Miejscowość: Brenna
Wiek: 25
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Nowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁA: Magdalena Maria Myśliwiec

WYGRAŁA: Magdalena Maria Myśliwiec
Miejscowość: Brenna
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Michał Damian Rudzicki

WYGRAŁ: Michał Damian Rudzicki
Miejscowość: Brenna
Wiek: 25
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Nowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Krzysztof Piotr Staś

WYGRAŁ: Krzysztof Piotr Staś
Miejscowość: Brenna
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Jan Józef Staś

WYGRAŁ: Jan Józef Staś
Miejscowość: Brenna
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólny Cel Brenna-Górki
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją