Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Bronisław Henryk Budziński

WYGRAŁ: Bronisław Henryk Budziński
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Henryk Franek

WYGRAŁ: Henryk  Franek
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 64
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Tomasz Marian Gruszczyk

WYGRAŁ: Tomasz Marian Gruszczyk
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Gabriela Anna Kawik

WYGRAŁA: Gabriela Anna Kawik
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Artur Kukla

WYGRAŁ: Artur Kukla
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Grzegorz Jarosław Kukuczka

WYGRAŁ: Grzegorz Jarosław Kukuczka
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Eugeniusz Lose

WYGRAŁ: Eugeniusz Lose
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 60
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Porozumienie Na Rzecz Gminy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Wojciech Ludwik Parchański

WYGRAŁ: Wojciech Ludwik Parchański
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Porozumienie Na Rzecz Gminy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Beata Barbara Piątkowska

WYGRAŁA: Beata Barbara  Piątkowska
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Porozumienie Na Rzecz Gminy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Grażyna Ewa Rychły

WYGRAŁA: Grażyna Ewa Rychły
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Jadwiga Maria Sikora

WYGRAŁA: Jadwiga Maria Sikora
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Mirosław Franciszek Staniek

WYGRAŁ: Mirosław Franciszek Staniek
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Porozumienie Na Rzecz Gminy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Anna Wanda Stuś-Jarzyna

WYGRAŁA: Anna Wanda Stuś-Jarzyna
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 60
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Porozumienie Na Rzecz Gminy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Mariusz Jan Wałęga

WYGRAŁ: Mariusz Jan Wałęga
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Janina Małgorzata Węglorz

WYGRAŁA: Janina Małgorzata Węglorz
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 64
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW - Gminne Porozumienie Wyborcze
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją