Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Marek Górniok

WYGRAŁ: Marek Górniok
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 28
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 3

WYGRAŁA: Jolanta Hazuka

WYGRAŁA: Jolanta Hazuka
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Ustrońskie Porozumienie Samorządowe
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Maria Jaworska

WYGRAŁA: Maria Jaworska
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Ustrońskie Porozumienie Samorządowe
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Artur Kluz

WYGRAŁ: Artur Kluz
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Grzegorz Krupa

WYGRAŁ: Grzegorz Krupa
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 40
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Adrianna Kwapisz-Pietrzyk

WYGRAŁA: Adrianna Kwapisz-Pietrzyk
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Stanisław Malina

WYGRAŁ: Stanisław Malina
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Ustrońskie Porozumienie Samorządowe
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Piotr Przemysław Nowak

WYGRAŁ: Piotr Przemysław Nowak
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 30
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Krzysztof Pokorny

WYGRAŁ: Krzysztof Pokorny
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Piotr Roman

WYGRAŁ: Piotr Roman
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Anna Maria Rottermund

WYGRAŁA: Anna Maria Rottermund
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Roman Siwiec

WYGRAŁ: Roman Siwiec
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Twój Ustroń
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁA: Barbara Staniek-Siekierka

WYGRAŁA: Barbara Staniek-Siekierka
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Twój Ustroń
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Andrzej Szeja

WYGRAŁ: Andrzej Szeja
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólnie dla Ustronia i Artura Kluza
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Jan Zachar

WYGRAŁ: Jan Zachar
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Twój Ustroń
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4
Kontakt z redkacją