Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁ: Stanisław Balas

WYGRAŁ: Stanisław Balas
Miejscowość: Strumień
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Ireneusz Duda

WYGRAŁ: Ireneusz Duda
Miejscowość: Strumień
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Paweł Roman Faruga

WYGRAŁ: Paweł Roman  Faruga
Miejscowość: Strumień
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Karol Stanisław Gajdzica

WYGRAŁ: Karol Stanisław Gajdzica
Miejscowość: Strumień
Wiek: 69
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Czesław Jan Greń

WYGRAŁ: Czesław Jan Greń
Miejscowość: Strumień
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Aleksander Kajstura

WYGRAŁ: Aleksander Kajstura
Miejscowość: Strumień
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Maria Krutyła

WYGRAŁA: Maria Krutyła
Miejscowość: Strumień
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Maria Teresa Madziar

WYGRAŁA: Maria Teresa Madziar
Miejscowość: Strumień
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Bronisław Pająk

WYGRAŁ: Bronisław Pająk
Miejscowość: Strumień
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: Komitet Wyborczy Towarzystwo Motoryzacyjne Zabytek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Karol Pisiut

WYGRAŁ: Karol Pisiut
Miejscowość: Strumień
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Józef Rudol

WYGRAŁ: Józef Rudol
Miejscowość: Strumień
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Cecylia Skowron

WYGRAŁA: Cecylia Skowron
Miejscowość: Strumień
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Marian Staniek

WYGRAŁ: Marian Staniek
Miejscowość: Strumień
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Tadeusz Tolasz

WYGRAŁ: Tadeusz Tolasz
Miejscowość: Strumień
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Anny Grygierek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ Henryk Uchyła

WYGRAŁ Henryk Uchyła
Miejscowość: Strumień
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: Komitet Wyborczy Towarzystwo Motoryzacyjne Zabytek
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1
Kontakt z redkacją