reklama
Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

Janina Teresa Adamczyk

Janina Teresa Adamczyk
Miejscowość: Strumień
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 5 MIEJSCE 5

Stanisław Andrzej Balas

Stanisław Andrzej Balas
Miejscowość: Strumień
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Piotr Jakub Białożyt

Piotr Jakub Białożyt
Miejscowość: Strumień
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Dawid Czakon

Dawid Czakon
Miejscowość: Strumień
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID CZAKON
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Renata Dolniak

Renata Dolniak
Miejscowość: Strumień
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ireneusz Piotr Duda

Ireneusz Piotr Duda
Miejscowość: Strumień
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Marek Józef Gabryś

Marek Józef Gabryś
Miejscowość: Strumień
Wiek: 31
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Adam Jan Gawron

Adam Jan Gawron
Miejscowość: Strumień
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Marcin Łukasz Glet

Marcin Łukasz Glet
Miejscowość: Strumień
Wiek: 25
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Piotr Andrzej Goszyk

Piotr Andrzej Goszyk
Miejscowość: Strumień
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Rafał Marcin Góra

Rafał Marcin Góra
Miejscowość: Strumień
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Czesław Jan Greń

Czesław Jan Greń
Miejscowość: Strumień
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Jerzy Andrzej Hawełka

Jerzy Andrzej Hawełka
Miejscowość: Strumień
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ROZMARYNOWSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Adrian Jarosz

Adrian Jarosz
Miejscowość: Strumień
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILLA SALACHNA-BRZOZA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Kazimierz Mariusz Jaworski

Kazimierz Mariusz Jaworski
Miejscowość: Strumień
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją