reklama
Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

Michał Łukasz Augul

Michał Łukasz Augul
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 5

Andrzej Józef Bacza

Andrzej Józef Bacza
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Zdzisław Zygmunt Baranowski

Zdzisław Zygmunt Baranowski
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 1

Fryderyk Białoń

Fryderyk Białoń
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 76
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 2

Halina Wanda Białoń-Noga

Halina Wanda Białoń-Noga
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 5

Katarzyna Bieniek

Katarzyna Bieniek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 7

Maciej Bieniek

Maciej Bieniek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 1

Lucyna Maria Bocek

Lucyna Maria Bocek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 4

Emil Borecki

Emil Borecki
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 3

Maria Danuta Brodniewicz

Maria Danuta Brodniewicz
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 1

Jolanta Agnieszka Buda

Jolanta Agnieszka Buda
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 4

Ryszard Krzysztof Bulandra

Ryszard Krzysztof Bulandra
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 6

Stefan Jan Chrapek

Stefan Jan Chrapek
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Grzegorz Paweł Ciemała

Grzegorz Paweł Ciemała
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 19
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 4

Krzysztof Jakub Czupryński

Krzysztof Jakub Czupryński
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA GMINY SKOCZÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 22 MIEJSCE 4
Kontakt z redkacją