Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁA: Barbara Agata Bielesz

WYGRAŁA: Barbara Agata Bielesz
Miejscowość: Istebna
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW \\\\\\\'\\\'Twoja Bezpieczna Gmina\\\\\\\'\\\'
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Leszek Bujok

WYGRAŁ: Leszek Bujok
Miejscowość: Istebna
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Łukasz Calik

WYGRAŁ: Łukasz Calik
Miejscowość: Istebna
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Razem Dla Trójwsi
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Aleksander Czepczor

WYGRAŁ: Aleksander Czepczor
Miejscowość: Istebna
Wiek: 44
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Razem Dla Trójwsi
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Piotr Gburek

WYGRAŁ: Piotr Gburek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Jarosław Hulawy

WYGRAŁ: Jarosław Hulawy
Miejscowość: Istebna
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Marek Iwanek

WYGRAŁ: Marek Iwanek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Partnerstwo i Rozwój
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 32 MIEJSCE 6

WYGRAŁA: Barbara Kubas

WYGRAŁA: Barbara Kubas
Miejscowość: Istebna
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Stanisław Legierski

WYGRAŁ: Stanisław Legierski
Miejscowość: Istebna
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Józef Michałek

WYGRAŁ: Józef Michałek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Razem Dla Trójwsi
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Czesław Polok

WYGRAŁ: Czesław Polok
Miejscowość: Istebna
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Andrzej Rucki

WYGRAŁ: Andrzej Rucki
Miejscowość: Istebna
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Artur Szmek

WYGRAŁ: Artur Szmek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Władysław Zowada

WYGRAŁ: Władysław Zowada
Miejscowość: Istebna
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Ignacy Zowada

WYGRAŁ: Ignacy Zowada
Miejscowość: Istebna
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Wspólne Dobro
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2
Kontakt z redkacją