Wybierz okręg wyborczy:
Zobacz do którego okręgu należysz - kliknij tutaj

WYGRAŁA: Grażyna Bihun

WYGRAŁA: Grażyna Bihun
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Dorota Branny

WYGRAŁA: Dorota Branny
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Aleksandra Chmiel

WYGRAŁA: Aleksandra  Chmiel
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 46
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Tomasza Jaszowskiego – Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁA: Beata Monika Chruszcz

WYGRAŁA: Beata Monika Chruszcz
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Tomasza Jaszowskiego – Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Marek Cywka

WYGRAŁ: Marek Cywka
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Elżbieta Duraj

WYGRAŁA: Elżbieta  Duraj
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 34
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Zbigniew Wacławik
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 33 MIEJSCE 5

WYGRAŁ: Dariusz Gazurek

WYGRAŁ: Dariusz Gazurek
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 44
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Rafał Glajcar

WYGRAŁ: Rafał Glajcar
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Zbigniew Wacławik
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 33 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Bogusław Konecki

WYGRAŁ: Bogusław Konecki
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Janusz Kożdoń

WYGRAŁ: Janusz Kożdoń
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Karol Lipowczan

WYGRAŁ: Karol Lipowczan
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Zbigniew Wacławik
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 33 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Krzysztof Madejski

WYGRAŁ: Krzysztof Madejski
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Jarosława Bodaka
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 29 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Leonard Musioł

WYGRAŁ: Leonard Musioł
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW-Nasza Gmina Goleszów
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 28 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Piotr Jan Wodarczyk

WYGRAŁ: Piotr Jan Wodarczyk
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Tomasza Jaszowskiego – Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Sławomir Robert Żmija

WYGRAŁ: Sławomir Robert Żmija
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KWW Tomasza Jaszowskiego – Rozwojowa Gmina
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 30 MIEJSCE 3
Kontakt z redkacją