reklama

Jan Bocek

Jan  Bocek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Łucja Katarzyna Michałek

Łucja Katarzyna   Michałek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Henryk Paluszkiewicz

Henryk   Paluszkiewicz
Miejscowość: Istebna
Wiek: 66
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA LEGIERSKIEGO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Marcin Ludwik Pudalik

Marcin Ludwik   Pudalik
Miejscowość: Istebna
Wiek: 31
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Janina Teresa Adamczyk

Janina Teresa Adamczyk
Miejscowość: Strumień
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 5 MIEJSCE 5

Mariusz Waldemar Andrukiewicz

Mariusz Waldemar Andrukiewicz
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EUGENIUSZ LOSE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Michał Łukasz Augul

Michał Łukasz Augul
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 38
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA SAMORZĄDÓW
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 23 MIEJSCE 5

Andrzej Józef Bacza

Andrzej Józef Bacza
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA CHRAPKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Stanisław Andrzej Balas

Stanisław Andrzej Balas
Miejscowość: Strumień
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY GRYGIEREK
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Czesław Franciszek Banot

Czesław Franciszek Banot
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA HEROKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ewa Katarzyna Banot

Ewa Katarzyna Banot
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY CIESZYŃSKI RUCH SPOŁECZNY
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Zdzisław Zygmunt Baranowski

Zdzisław Zygmunt Baranowski
Miejscowość: Skoczów
Wiek: 49
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 10 MIEJSCE 1

Rafał Mariusz Barański

Rafał Mariusz Barański
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW USTROŃ TWORZYMY RAZEM
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Ryszard Maksymilian Baron

Ryszard Maksymilian Baron
Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 71
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA I SPRAWIEDLIWOŚĆ ANDRZEJA ROJKA
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis

Maria Małgorzata Barton

Maria Małgorzata Barton
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 29
Kandyduje na: Rada Gminy / Miasta
Komitet: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA AS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
Kontakt z redkacją