WYGRAŁ: Janusz Juroszek

WYGRAŁ: Janusz Juroszek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 39
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 3

WYGRAŁA: Łucja Michałek

WYGRAŁA: Łucja Michałek
Miejscowość: Istebna
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Jerzy Nogowczyk

WYGRAŁ: Jerzy Nogowczyk
Miejscowość: Wisła
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Danuta Rabin

WYGRAŁA: Danuta Rabin
Miejscowość: Istebna
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 27 MIEJSCE 1

Edward Bielesz

Miejscowość: Istebna
Wiek: 60
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 5

Józef Broda

Miejscowość: Istebna
Wiek: 72
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 2

Andrzej Cieślar

Miejscowość: Wisła
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 4

Robert Dłużniak

Miejscowość: Wisła
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 3

Czesław Gluza

Miejscowość: Wisła
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 1

Anna Gomola

Miejscowość: Wisła
Wiek: 19
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 4

Beata Gościniak

Miejscowość: Istebna
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 5

Urszula Gruszka

Miejscowość: Istebna
Wiek: 60
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 2

Iwona Juroszek-Korzeniowska

Miejscowość: Wisła
Wiek: 51
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 8

Małgorzata Kaczmarczyk

Miejscowość: Istebna
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 5

Krystyna Kapusta-Wnuk

Miejscowość: Istebna
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 6
Kontakt z redkacją