WYGRAŁ: Adam Kędzierski

WYGRAŁ: Adam Kędzierski
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 68
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 4

WYGRAŁ: Tadeusz Mendrek

WYGRAŁ: Tadeusz Mendrek
Miejscowość: Brenna
Wiek: 64
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Anna Suchanek

WYGRAŁA: Anna Suchanek
Miejscowość: Ustroń
Wiek: 61
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 2

WYGRAŁA: Danuta Wasilewska

WYGRAŁA: Danuta Wasilewska
Miejscowość: Brenna
Wiek: 63
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 2

Stefan Bałdys

Miejscowość: Ustroń
Wiek: 71
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Bożena Bartula

Miejscowość: Ustroń
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 5

Adam Bojda

Miejscowość: Brenna
Wiek: 36
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 6

Włodzimierz Chmielewski

Miejscowość: Ustroń
Wiek: 70
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 2

Jan Drózd

Miejscowość: Ustroń
Wiek: 52
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 4

Maria Dyba

Miejscowość: Ustroń
Wiek: 69
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 3

Ligia Gepfert

Miejscowość: Brenna
Wiek: 57
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 4

Karina Głąbek

Miejscowość: Brenna
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 5

Anna Greń

Miejscowość: Brenna
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 5

Zygmunt Greń

Miejscowość: Brenna
Wiek: 59
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 2

Stanisław Heller

Miejscowość: Brenna
Wiek: 75
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 6
Kontakt z redkacją