WYGRAŁ: Janusz Dziedzic

WYGRAŁ: Janusz Dziedzic
Miejscowość: Chybie
Wiek: 41
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Lilla Salachna-Brzoza

WYGRAŁA: Lilla Salachna-Brzoza
Miejscowość: Strumień
Wiek: 48
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Ludwik Soboszek

WYGRAŁ: Ludwik Soboszek
Miejscowość: Strumień
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Janusz Żydek

WYGRAŁ: Janusz Żydek
Miejscowość: Chybie
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 1

Marian Brandys

Miejscowość: Strumień
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 5

Stanisław Brandys

Miejscowość: Strumień
Wiek: 53
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 8

Dawid Czakon

Miejscowość: Strumień
Wiek: 32
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Janina Czerwieńska

Miejscowość: Chybie
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 5

Mirosław Duda

Miejscowość: Strumień
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 4

Edward Dudkowiak

Miejscowość: Chybie
Wiek: 74
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 1

Stanisław Gabzdyl

Miejscowość: Strumień
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 1

Katarzyna Głąbek-Nikiel

Miejscowość: Chybie
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 7

Anna Gorzynik

Miejscowość: Chybie
Wiek: 28
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 2

Piotr Goszyk

Miejscowość: Strumień
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 6

Jolanta Greń

Miejscowość: Chybie
Wiek: 30
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 6
Kontakt z redkacją