WYGRAŁ: Jarosław Bodak

WYGRAŁ: Jarosław  Bodak
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 42
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 1

WYGRAŁA: Aleksandra Górniak

WYGRAŁA: Aleksandra Górniak
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 6

WYGRAŁ: Stanisław Kubicius

WYGRAŁ: Stanisław Kubicius
Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 25 MIEJSCE 1

Czesław Brachaczek

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 5

Barbara Branny

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 62
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Jadwiga Brudny

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 2

Danuta Bujok

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 26
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 2

Joanna Byrtek

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 43
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 6

Cezary Cieńciała

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 47
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 2

Martyna Ciosk

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 18
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyński Ruch Samorządowy
LISTA NR 27 MIEJSCE 6

Sabina Gazurek

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 35
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 3

Agnieszka Gluza

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 26
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 3

Mirosław Goryl

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 1

Halina Kostka

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Lewica Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 25 MIEJSCE 4

Edward Mazurek

Miejscowość: Goleszów
Wiek: 67
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 4
Kontakt z redkacją