WYGRAŁ: Wojciech Brachaczek

WYGRAŁ: Wojciech Brachaczek
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 54
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Ludwik Kuboszek

WYGRAŁ: Ludwik Kuboszek
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 73
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 5

WYGRAŁA: Danuta Łabaj

WYGRAŁA: Danuta Łabaj
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 52
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 1

WYGRAŁ: Andrzej Łukasiak

WYGRAŁ: Andrzej  Łukasiak
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 55
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 3

WYGRAŁ: Ryszard Macura

WYGRAŁ: Ryszard Macura
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 45
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
Ostatni wpis na forum: 03-11-2014 08:25 ZOBACZ >

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 24 MIEJSCE 7

WYGRAŁ: Florian Sikora

WYGRAŁ: Florian  Sikora
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 1

Sławomir Antkiewicz

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 3

Michał Berek

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 4

Halina Bocheńska

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 65
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 2

Lidia Branny

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 58
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 6

Agnieszka Chmiel

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 37
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 7

Anna Chmielowiec

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 33
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Cieszyńska Inicjatywa Samorządowa CIS
LISTA NR 24 MIEJSCE 1

Rafał Czuderna

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 19
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KWW Wspólnota Dla Ziemi Cieszyńskiej
LISTA NR 26 MIEJSCE 9

Tomasz Dyrda

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 50
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 11

Maria Fiedor

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 73
Kandyduje na: Rada Powiatowa
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 10
Kontakt z redkacją