WYGRAŁA: Sylwia Cieślar

WYGRAŁA: Sylwia Cieślar
Miejscowość: Goleszów
Wiek: 34
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 4 MIEJSCE 2

WYGRAŁ: Jan Kawulok

WYGRAŁ: Jan Kawulok
Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 56
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
Ostatni wpis na forum: brak

...

Zobacz pełny opis
LISTA NR 3 MIEJSCE 3

Monika Antolak

Miejscowość: Brenna
Wiek: 32
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Ruch Autonomii Śląska
LISTA NR 17 MIEJSCE 5

Aleksandra Ewa Banot

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 37
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
LISTA NR 6 MIEJSCE 2

Bożena Boberek

Miejscowość: Skoczów
Wiek: 59
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Prawo i Sprawiedliwość
LISTA NR 3 MIEJSCE 8

Estera Brudny

Miejscowość: Dębowiec
Wiek: 32
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KKW SLD Lewica Razem
LISTA NR 6 MIEJSCE 7

Jerzy Czerech

Miejscowość: Hażlach
Wiek: 61
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 5

Anna Drożdż

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 36
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KWW Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego
LISTA NR 11 MIEJSCE 7

Witold Dzierżawski

Miejscowość: Skoczów
Wiek: 65
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KWW Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego
LISTA NR 11 MIEJSCE 4

Tomasz Gabzdyl

Miejscowość: Zebrzydowice
Wiek: 43
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KW Platforma Obywatelska RP
LISTA NR 4 MIEJSCE 12

Arkadiusz Gloc

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 49
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KKW SLD Lewica Razem
LISTA NR 6 MIEJSCE 12

Irena Greń

Miejscowość: Skoczów
Wiek: 50
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: Komitet Wyborczy PSL
LISTA NR 1 MIEJSCE 10

Urszula Kierczak

Miejscowość: Istebna
Wiek: 53
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: KWW Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego
LISTA NR 11 MIEJSCE 13

Danuta Kożusznik

Miejscowość: Cieszyn
Wiek: 40
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: Komitet Wyborczy PSL
LISTA NR 1 MIEJSCE 2

Ewa Kuboszek-Owsiany

Miejscowość: Strumień
Wiek: 35
Kandyduje na: Sejmik Wojewódzki
Komitet: Komitet Wyborczy PSL
LISTA NR 1 MIEJSCE 8
Kontakt z redkacją